Polskie firmy na wirtualnych targach SIAL MIDDLE EAST w Abu Zabi - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Polskie firmy na wirtualnych targach SIAL MIDDLE EAST w Abu Zabi

W ramach realizacji działań resortu rolnictwa mających na celu wsparcie rozwoju współpracy handlowej w sektorze rolno-spożywczym zorganizowany został wirtualny polski pawilon z udziałem 10 firm branży spożywczej podczas tegorocznych targów Sial Middle East w Abu Zabi, które odbyły się w formule online w dniach 23-29 listopada 2020 r.

Polscy przedsiębiorcy, reprezentujący następujące sektory branży spożywczej: słodycze, napoje, przetwory mięsne, zdrowa żywność, przetwory zbożowe, produkty mleczarskie, dodatki do żywności, mieli możliwość uczestniczyć w rozmowach b2b z potencjalnymi importerami i dystrybutorami w ramach udostępnionej przez organizatora targów wirtualnej platformy matchmakingowej. Targom towarzyszyły również liczne warsztaty i spotkania dostępne dla wszystkich firm na platformie F&B Networking Hub.
Podczas wydarzenia, o sile polskiego sektora rolno-spożywczego oraz potencjalnych możliwościach współpracy między Polską a ZEA mówiła Pani Katarzyna Rzeźniczek, Radca Rolny w Ambasadzie RP w Abu Zabi.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród polskich i emirackich firm.
 

Aktualności