Narodowy Pokaz Koni Arabskich na Służewcu - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Narodowy Pokaz Koni Arabskich na Służewcu

Polski Klub Wyścigów Konnych oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa serdecznie zapraszają na Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia br. W tym roku, z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę miejscem Pokazu będzie warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Narodowy Pokaz to wydarzenie, na którym od lat prezentowane są najpiękniejsze konie z państwowych i prywatnych stadnin. W ciągu trzech dni rywalizacji zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni. Będą one oceniane przez międzynarodowych sędziów w klasach wiekowych, osobno klacze, osobno ogiery, a spośród najlepszych wyłoniony zostanie Narodowy Czempion.

Wydarzenie adresowane jest nie tylko do miłośników koni, ale również do całych rodzin, które na terenie Wyścigów znajdą wiele sposobów na ciekawe spędzenie czasu. Oprócz Narodowego Pokazu oraz regularnych gonitw, które jak co weekend będą mieć miejsce na Służewcu, na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje przygotowane przez naszych partnerów.

Natomiast w niedzielę, po zakończeniu Narodowego Pokazu, będzie mieć miejsce Dzień Arabski na Wyścigach, czyli osiem emocjonujących gonitw, w których wezmą udział wyłącznie konie tej rasy.

Wstęp na Narodowy Pokaz Koni Arabskich jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.narodowypokaz.pl

 

 

Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi – Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Piątek 10.08.2018  rozpoczęcie o 15.00

Sobota 11.08.2018 rozpoczęcie o 9.00

Niedziela 12.08.2018 rozpoczęcie o 9.00

Aktualności