IV Ogólnopolski konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

IV Ogólnopolski konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero”

Ruszył ogólnopolski konkurs dla młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Współorganizatorem jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października br.

Konkurs jest skierowany do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat włącznie. Zadanie konkursowe to nagranie krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizjo Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym. Celem konkursu jest promowanie wśród młodzieży szkolnej i studentów uczelni wyższych, w szczególności o profilu rolniczym, bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wizji Zero w rolnictwie.

Organizatorami konkursu są:  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Fundacja PGE. Konkurs przebiega pod patronatem medialnym TVP Info.

 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się tutaj

Regulamin konkursu tutaj.

Aktualności