Cavaliada w Krakowie za nami - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Cavaliada w Krakowie za nami

Od 2 do 5 marca 2023 roku odbywała się Cavaliada Tour w Krakowie. Tym samym zakończył się cykl zawodów jeździeckich Cavaliady Tour 2022/2023. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kolejny rok z rzędu był partnerem tego wydarzenia. KOWR reprezentował Zastępca Dyrektora Generalnego Marek Chibowski.

Halowe zawody jeździeckie odbywały się na terenie TAURON Arena Kraków, gdzie zawitało szerokie grono sympatyków koni z kraju i ze świata. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Cavaliada Tour jest to jedyny w Polsce cykl halowych zawodów jeździeckich auroryzowany przez FEI, czyli Międzynarodową Federację Jeździecką. Celem wydarzenia jest popularyzacja jeździectwa, zarówno jako dyscypliny sportowej, jak również jako formy rekreacyjnej. To również świetna okazja do wymiany doświadczeń, spotkań hodowców, a także do rozmów biznesowych. Oprócz zawodów jeździeckich i pokazów artystycznych z udziałem koni, Cavaliadzie jak zwykle towarzyszyły targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

Podczas Cavaliady Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zorganizował stoisko informacyjno-promocyjne, na którym przedstawiciele KOWR prezentowali działalność Ośrodka.  

Aktualności